Ексклузивни попусти по повод Св. Валентин во „Оптика Филос“

По повод празникот на вљубените, Св. Валентин, Оптика Филос најави ексклузивни попусти од 10 до 30% во своите продажни салони. Доколку сеуште не сте го пронашле идеалниот подарок, ви препорачуваме да ги искористите големите попусти на рачни часовници, начит или очила за сонце. Девојките ги обожаваат рачните часовници, накитот и очилата за сонце поради тоа што се вклопуваат во секоја можна комбинација во нивното секојдневие, така што во ниту еден случај нема да погрешите што и да одберете од овие модни детали. Додека пак, мажите едноставно уживаат во квалитетен рачен часовник или очила за сонце. Тие ја симболизираат нивната мажественост, отменост и елеганција.

Sveti Valentin

Инаку, од 10-ти до 15-ти Февруари во Оптика Филос има 15% попуст на контактни леќи во боја, оптички стакла и оптички рамки, додека во Оптика Филос Fashion има 30% попуст на Guess очилата за сонце, 25% на накитот на Swarovski и 30% попуст на часовниците на Paris Hilton и Elite.

Ваша Оптика Филос